Rezervujte si pobyt v našem krásném hotelu v centru Mikulova už nyní. Využijte rezervační formulář níže nebo rovnou zavolejte.

Ubytování v Hotelu Tanzberg

Ubytujte se v samém srdci Mikulova, na místě, kde se psala historie. Počátky našeho hotelu, resp. budovy, ve které se nachází sahají daleko do minulosti, do doby, kdy v této čtvrti žila početná židovská komunita, kdy zde působil legendární rabbi Löw, Jehuda Löw ben Becalel. Podle jedné z legend právě v těchto zdech stvořil bájného Golema...

Ubytovat se můžete v jednom ze 17 útulných pokojích rozdělených do několika kategorií, které vám poskytnou maximální pohodlí, ať už cestujete s rodinou na dovolenou, nebo plánujete romantický pobyt. Doporučujeme apartmán Maharal, který je poctou právě zmíněnému rabbi Löwovi. 

Maharal je židovským akronymem z Morenu Ha-Rav Liva nebo též Morenu Ha-gadol Rabi Liva, náš (velký) učitel rabbi Liva.


Přijeďte za námi  do našeho hotelu přímo v centru Mikulova. Jen kousek od zámku vás ubytujeme v útulných pokojích a budeme o vás pečovat po celou dobu vašeho pobytu. Kromě vyhlášených snídaní, které jsou v ceně, zde můžete využít hotelovou restauraci na oběd, večeři i posezení u vína, večer pak navštivte Pivnici Golem, kde čepujeme nejlepší pivo v Mikulově. Náš hotel je situován na skvělém místě, obklopený bohatou historií a kulturou Mikulova, takže je ideálním výchozím bodem pro vaše toulky po okolí.“

Daniel Filo, provozní

Stylové ubytování v srdci Mikulova

Pokoje Standard

Pokoje Standard představují dokonalé spojení komfortu a praktičnosti. Ideální varianta, pokud například jen projíždíte Mikulovem a zdržíte se na jednu, dvě noci. Pokoje nabízejí vše, co potřebujete, samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou, televize se satelitní nabídkou programů, pohodlné lůžko a základní potřeby, které ocení každý cestovatel. Všechny naše pokoje jsou výhradně nekuřácké. Děkujeme vám, že to respektujete. Celý hotel je pokrytý wi-fi signálem, přístup na internet je tak pro naše hosty dostupný ve všech prostorách a navíc zcela zdarma. Ke každému pokoji získáte parkovací místo zdarma v areálu hotelu.

Pokoje Comfort

Pokoje třídy Comfort splňují vyšší standardy ubytování. Luxus a pohodlí zde jdou ruku v ruce. Každý pokoj je zařízen elegantně s důrazem na detail, aby splnil očekávání i těch nejnáročnějších hostů. Stejně jako všechny naše pokoje, i ty Comfort jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou, televizí pro maximální zábavu, pracovním stolem a základními potřebami, které uspokojí potřeby každého cestovatele. Celý hotel je pokryt spolehlivým signálem WI-FI, a přístup k internetu je pro naše hosty samozřejmostí a navíc zcela zdarma. Ke svému pokoji budete mít k dispozici parkovací místo v areálu hotelu.

Apartmán Maharal

Výjimečný apartmán Maharal je poctou rabbi Löwovi, který zde působil, a to přímo v budově našeho hotelu v době, kdy byla rabinátem židovské mikulovské obce. Maharal je židovským akronymem z Morenu Ha-Rav Liva nebo též Morenu Ha-gadol Rabi Liva, náš (velký) učitel rabbi Liva.

Dokonalá volba pro luxusní zážitek. Apartmán je prostorný, vzdušný a vkusně zařízený tak, aby vám poskytl maximální pohodlí. Je skvělou volbou pro delší pobyt, kdy oceníte více prostoru a soukromí.

Elegantní interiér s důrazem na detail je rozdělen do dvou místností, z nichže jedna slouží jako ložnice s pohodlnou postelí a druhá jako obývací místnost se sedačkou a pracovním stolem. Součástí vybavení apartmánu je samozřejmě vlastní sociální zařízení, televize a všechny potřeby, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty. K apartmánu máte automaticky parkovací místo v areálu hotelu zdarma.

Máte dotazy ke své rezervaci? Napište nám nebo rovnou zavolejte 

Adresa

Husova 331/8, Mikulov, 69201

Telefon

+420 705 634 903

E-mail

recepce@hotel-tanzberg.cz