Kdy máme v pivnici otevřeno?

Pondělí

14:00 - 23:00

Úterý

14:00 - 23:00

Středa

14:00 - 23:00

Čtvrtek

14:00 - 23:00

Pátek

14:00 - 24:00

Sobota

12:00 - 24:00

Neděle

12:00 - 23:00

Vaříme do 21:30, v neděli do 21:00.

Pro rezervaci stolu v pivnici volejte +420 705 634 904.


Pivnice Golem

Přijďte na nejlepší pivo v Mikulově a zároveň si vychutnat atmosféru unikátního prostoru architekta Jaroslava Šusty, kterému dominuje na míru vytvořená socha Golema od Stefana Milkova. Stejně jako legendární Golem je i tento hliněný a plane v něm oheň. Pivnice patří mezi neodmyslitelné součásti našeho hotelu, je místem setkávání přátel, mikulovských štamgastů, kterých si velmi vážíme. K pivu si zde můžete vychutnat speciální pivní menu plné lahodných chuťovek.

Ačkoli se nacházíte v pivnici, kde je z podstaty věci kladen hlavní důraz na dokonalé pivo, a právě to tady každý večer teče proudem, nezapomínáme na to, že jsme v budově Hotelu Tanzberg, a že naše značka je vyhlášená skvělým vínem, které se rodí v nedalekých Bavorech v našem vinařství. 

Součástí nápojové nabídky je tak bohatý výběr vína právě z Tanzbergu, které dozrává na tratích vinařských obcí Bavory, Perná a Mikulov. Pro většinu pivnic je v dnešní době samozřejmostí podávat svým hostům skvělé pivo, ale nabídka vína většinou pokulhává a ve vinárnách či vinotékách na pivo nenarazíte... K nám můžete bez obav vyrazit v páru a užít si bezchybný večer, i když každý holdujete jinému nápoji :-)

Jak říkají naši štamgasti, není snadné být na Jižní Moravě pivařem, ale právě v Pivnici Golem si na své přijde úplně každý, ať vyznává nápoj chmelový či hroznový... 

Tady jste na tom správném místě.


„Jako výčepní pracuji už řadu let a za tu dobu mi ta práce opravdu přirostla k srdci. Mám ráda večery, kdy se čepuje jedno pivo za druhým a já se téměř nezastavím, ale i ty, kdy je trochu klidněji a já mám trochu času popovídat si se svými hosty a poznávat jejich životní příběhy. Stavte se za mnou v Pivnici Golem na jedno!“

Miluška Hrnčiříková - vrchní výčepní

Naše pivní speciály

Plzeň 12°

Pro nejznámější plzeňský ležák je typické jemné aroma, plná, harmonická, lahodně hořká chuť a zlatavá barva. Zamilujete si jej hlavně pro jeho lahodnou a harmonickou hořkost, kterou tvoří intenzivní chuť žateckého chmele se sladovým tónem. Pro pivaře, kteří si potrpí na klasiku...

Kozel 11°

Trojsladové pivo ověnčené hned několika cenami konzumentů i odborníků na pivo. Jedenáctistupňový ležák vyvážené chuti s jemně nahořklou chutí a slabším sladovým aromatem je svěží volbou a ideální variantou pro večer s přáteli. Plná barva, osvěžující chuť, báječné šumění. Když nevíte, zda si dáte desítku nebo dvanáctku, pak Kozel 11°je tou správnou volbou.

Gambrinus 10° nepastarizované

Nejoblíbenější desítka na českém trhu uzavírá naši svatou trojici pivních speciálů. Tato varianta prochází speciálním procesem mikrofiltrace, díky které není nutné pivo pasterizovat. Pivo tak zůstává živé a zachová si výraznou svěží chuť, charakteristickou vůni a křišťálovou jiskrnost. Nepasterizovaná desítka vám zachutná po náročném dni i sportovním výkonu.

Kontakt

Adresa

Husova 331/8, Mikulov, 69201

Telefon

+420 705 634 904

E-mail

restaurace@hotel-tanzberg.cz