Boutique hotel Tanzberg v Mikulově hodnocení

Ubytování

Stylové ubytování v Mikulově

17 útulných pokojů se stoprocentním servisem čeká jen na vás. V roce 2021 jsme ubytovací část hotelu rekonstruovali. Kromě stylového boutique designu jsme se zaměřili i na váš komfort. Užijte si nerušený odpočinek na pohodlných matracích. Ať ráno můžete vyrazit za dalšími zážitky – ať už přímo v Mikulově, nebo na vašich cestách za prací nebo dovolenou.

Vyberte si z pokojů ve třídách Standard nebo Comfort. Nebo si užijte noc v jedinečném apartmánu Mahral. Všechny pokoje samozřejmě disponují vlastním sociálním zázemím, televizí, pracovním stolem a základními potřebami, které užije každý cestovatel. Pokoje jsou nekuřácké. Celý hotel je pokryt kvalitním signálem WI-FI. Přístup k internetu je pro naše hosty zdarma.

V měsících červen-září přijímáme rezervace pouze na celý víkend (pátek - neděle)

Ceník ubytování sezóna Ceník ubytování mimosezóna

Aby české hotely uspěly, musí hráčům online kasin otočky zdarma poskytnout maximální komfort. Díky spolupráci s českými online kasiny otočky zdarma mohou hotely zvýšit loajalitu ke značce a zlepšit služby, což následně zvýší ziskovost. Online kasina otočky zdarma často nabízejí hotelové balíčky, aby přilákaly české hráče. Tyto balíčky obvykle zahrnují zvýhodněné hotelové pokoje.

Služby a parkování

Hotel má vlastní parkovací stání na uzavřeném hotelovém parkovišti. Přímo před hotelem můžete využít dvě krátkodobá parkovací místa, díky kterým pohodlně vyložíte svá zavazadla. Obsluha vám poté dá informace k parkování, díky kterým pohodlně na parkoviště trefíte. 

Naším cílem je, abyste si pobyt v Mikulově užili naplno. Rádi vám poradíme, jak na to! Rádi byste ochutnali nejlepší vína z našeho kraje? Nebo se projeli na kole pálavskou krajinou? Stačí se zeptat na recepci a rádi vám poskytneme cenné rady i potřebné vybavení.

Recepce je vám k dispozici každý den od 08:00 do 20:00 hodin. Check-in je možný do 22:00 hodin.

Mapa Parkoviště Rezervační podmínky a osobní údaje

Svatby a eventy

Boutique Hotel Tanzberg je díky své útulnosti, komfortu a variabilitě vyhledávaným místem pro svatby, oslavy, firemní akce a další eventy. Rádi pro vás zajistíme kompletní servis na jakoukoliv akci – od organizace, přes catering až po ubytování. Podívejte se na bližší informace, nebo se nám rovnou ozvěte. Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo zavolat na +420 724 729 707. 

Neváhejte nás kontaktovat!

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz – neváhejte nás kontaktovat. Můžete využít jak kontaktní formulář, tak kontakty uvedené níže.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tým Hotelu Tanzberg

Informace o platební bráně COMGATE