Boutique hotel Tanzberg v Mikulově hodnocení

Ubytování

Celoroční ubytování v Mikulově

Boutique Hotel Tanzberg nabízí celkem 17 pokojů, 4 pokoje ve třídě Economy, 4 pokoje ve třídě Standard, 8 komfortních pokojů a 1 apartmán Maharal. Všechny pokoje jsou nekuřácké a mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Na každém pokoji najdete rychlovarný set, koupelnovou kosmetiku, welcome drink (minerálka, káva, čaj), LCD televizor, pracovní stůl a u vybraných pokojů sedací soupravu.

Ubytování v klidné části města kousek od Pálavy

Boutiqe Hotel Tanzberg patří mezi vyhlášené svatební hotely v Mikulově. Pro svatebčany zajišťujeme kompletní organizaci svatebního dne. Svatební obřad se koná v krásných prostorách galerie Závodný v blízkosti hotelu, svatební hostina potom v naší restauraci či salonku.
Pro různá školení, firemní akce je možné si zamluvit salonek, vinný sklep či restauraci s venkovní terasou.
Kromě stylového ubytování poskytuje Boutique Hotel Tanzberg v Mikulově také ucelené spektrum služeb. Ať už zážitkovou gastronomii,
zajistíme pro Vás po předchozí objednávce ochutnávku vín místních vinařů, cyklo-vyjížďky včetně zapůjčení kol či koloběžek nebo různé teambuildingové aktivity.
Mezi ty můžeme zařadit kurzy vaření se známým kuchařem, pěší turistiku po Pálavě a návštěvu vinařství s výkladem a ochutnávkou.
Hotel disponuje vlastním uzavřeným parkovištěm.
Recepce je vám k dispozici každý den od 08.00 do 22.00 hodin.

V době Pálavského vinobraní v termínu 6. - 8. 9. 2019 jsou ceny ubytování navýšeny o 30%

Ceník ubytování sezóna Ceník ubytování mimosezóna

Přímo před hotelem jsou dvě parkovací místa. Zde je možné zastavit, vyložit zavazadla a obsluha recepce
Vám vydá karty k otevření zadní brány od hotelového parkoviště.
Parkoviště pro hosty se nachází z druhé strany budovy hotelu – z ulice U Staré brány.
Z ulice Husova v Mikulově (hlavní vchod hotelu) odbočíte doleva na ulici Brněnská – po 130 metrech zahnete doleva do uličky
U Staré brány – po 50 metrech sjedete doleva k bráně hotelového parkoviště. To je již označeno a je uzavřené branou a chráněno vysokou zdí. Kapacita je pro 17 osobních vozů. Parkovat lze také u vjezdu do hotelového parkoviště.
Recepce vám ráda a ochotně poradí a pomůže.

Mapa Parkoviště

Všechny pokoje jsou nekuřácké. Celkové zařízení pokojů kombinuje vkusný luxus, moderní komfort a pohodlí, aby se u nás všichni hosté cítili dobře a spokojeně. Pokoje mají vlastní sprchový kout a toaletu včetně balíčku koupelnové kosmetiky, každý pokoj je vybaven rychlovarným setem, LCD televizorem a welcome drinkem (minerálka, káva, čaj). V celém hotelu je k dispozici WIFI přístup k internetu.

Podívejte se do jednotlivých pokojů

Pokoj č. 1Pokoj č. 2Pokoj č. 3Pokoj č. 4Pokoj č. 5Pokoj č. 6Pokoj č. 7Pokoj č. 8Pokoj č. 9Pokoj č. 10Pokoj č. 11Pokoj č. 12Pokoj č. 13Pokoj č. 14Pokoj č. 15Pokoj č. 16Pokoj č. 17

Neváhejte nás kontaktovat!

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz – neváhejte nás kontaktovat. Můžete využít jak kontaktní formulář, tak kontakty uvedené níže.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tým Hotelu Tanzberg


Napište nám

* Tyto údaje jsou povinné