Pivnice Golem je pro vás otevřena každý den. Můžete si tak přijít vychutnat pivo a něco dobrého k němu.

Pro rezervaci stolu v pivnici volejte +420 705 634 904.

Otevřeno pro vás máme každý den:
Po - Čt 16:00 - 23:00
Pá, So 14:00 - 00:00
Ne 14:00 - 23:00

Těšíme se na vás.


Pivnice Golem

Přijďte na nejlepší pivo v Mikulově a zároveň si vychutnat atmosféru unikátního prostoru architekta Jaroslava Šusty, kterému dominuje na míru vytvořená socha Golema od Stefana Milkova. Stejně jako legendární Golem je i tento hliněný a plane v něm oheň. Pivnice patří mezi neodmyslitelné součásti našeho hotelu, je místem setkávání přátel, mikulovských štamgastů, kterých si velmi vážíme. K pivu si zde můžete vychutnat speciální pivní menu plné lahodných chuťovek.

Ačkoli se nacházíte v pivnici, kde je z podstaty věci kladen hlavní důraz na dokonalé pivo, a právě to tady každý večer teče proudem, nezapomínáme na to, že jsme v budově Hotelu Tanzberg, a že naše značka je vyhlášená skvělým vínem, které se rodí v nedalekých Bavorech v našem vinařství. 

Součástí nápojové nabídky je tak bohatý výběr vína právě z Tanzbergu, které dozrává na tratích vinařských obcí Bavory, Perná a Mikulov. Pro většinu pivnic je v dnešní době samozřejmostí podávat svým hostům skvělé pivo, ale nabídka vína většinou pokulhává a ve vinárnách či vinotékách na pivo nenarazíte... K nám můžete bez obav vyrazit v páru a užít si bezchybný večer, i když každý holdujete jinému nápoji :-)

Jak říkají naši štamgasti, není snadné být na Jižní Moravě pivařem, ale právě v Pivnici Golem si na své přijde úplně každý, ať vyznává nápoj chmelový či hroznový... 

Tady jste na tom správném místě.


„Jako výčepní pracuji už řadu let a za tu dobu mi ta práce opravdu přirostla k srdci. Mám ráda večery, kdy se čepuje jedno pivo za druhým a já se téměř nezastavím, ale i ty, kdy je trochu klidněji a já mám trochu času popovídat si se svými hosty a poznávat jejich životní příběhy. Stavte se za mnou v Pivnici Golem na jedno!“

Miluška Hrnčiříková - vrchní výčepní

Naše pivní speciály

Plzeň 12°

Pro nejznámější plzeňský ležák je typické jemné aroma, plná, harmonická, lahodně hořká chuť a zlatavá barva. Zamilujete si jej hlavně pro jeho lahodnou a harmonickou hořkost, kterou tvoří intenzivní chuť žateckého chmele se sladovým tónem. Pro pivaře, kteří si potrpí na klasiku...

Kozel 11°

Trojsladové pivo ověnčené hned několika cenami konzumentů i odborníků na pivo. Jedenáctistupňový ležák vyvážené chuti s jemně nahořklou chutí a slabším sladovým aromatem je svěží volbou a ideální variantou pro večer s přáteli. Plná barva, osvěžující chuť, báječné šumění. Když nevíte, zda si dáte desítku nebo dvanáctku, pak Kozel 11°je tou správnou volbou.

Gambrinus 10° nepastarizované

Nejoblíbenější desítka na českém trhu uzavírá naši svatou trojici pivních speciálů. Tato varianta prochází speciálním procesem mikrofiltrace, díky které není nutné pivo pasterizovat. Pivo tak zůstává živé a zachová si výraznou svěží chuť, charakteristickou vůni a křišťálovou jiskrnost. Nepasterizovaná desítka vám zachutná po náročném dni i sportovním výkonu.

Chuťovky nejen k pivu

Tatarák

Kapary, šalotka, cornichon, náš chléb

258 Kč

Škvarkovka

Nakládaná zelenina, náš chléb

169 Kč

Flamender

Paprika, křen, cibulka

220 Kč

Kyselica

Zelí, klobása, kopr

85 Kč

Nakládaný hermelín


145 Kč

Utopenci


122 Kč

Pečené mandle, 100g


99 Kč

Domácí chléb ošatka


35 Kč

Kontakt

Adresa

Husova 8/331, Mikulov, 69201

Telefon

+420 705 634 904

E-mail

restaurace@hotel-tanzberg.cz