Akce a degustace

Jsme experti na nezapomenutelné zážitky! V prostorách našeho hotelu uspořádáme akce na míru vašim přáním a potřebám. Skvělým zážitkem jsou řízené degustace vína Tanzberg. Tu si u nás můžete užít v soukromí s vašimi přáteli, jako teambuildingovou akci pro vaši firmu, rodinnou oslavu, svatbu či oslavu významného výročí. 

Dokonalý večer pro vás můžeme připravit jak v prostorách naší restaurace, tak v našem vinném sklepě. Naše akce jsou plně přizpůsobitelné vašim potřebám a požadavkům. Kontaktujte nás a dovolte nám uspořádat pro vás nezapomenutelnou událost!


Naše služby

Degustace v hotelu

Soukromé degustace vína Tanzberg v restauraci nebo ve vinném sklepě v hotelu.

Degustace ve vinařství v Bavorech

Řízené degustace s občerstvením a prohlídkou sklepa i celého vinařství Tanzberg. Možnost ochutnávky také z nedokončené výroby.

Uzavřená společnost

Dopřejeme vám potřebné soukromí pro vaši akci. Ať už v restauraci nebo v prostorách našeho vinného sklepa.

Rauty

Připravíme vám raut na míru vaší akci, náš šéfkuchař vykouzlí báječné rautové pokrmy.

Firemní večírky

Teambuilding nebo výroční večírky pro menší firmy nebo pracovní týmy s vínem, jídlem a zábavou.

Svatby a oslavy

Romantická svatba v srdci Mikulova nebo oslava významného jubilea? Připravíme vše tak, aby pro vás byl tento zážitek nezapomenutelný.

Napište nám

Pokud plánujete soukromou oslavu, večírek nebo jakoukoliv jinou akci, jsme tu pro vás. Dejte nám prostřednictvím formuláře vědět a my se vám ozveme a vše spolu společně naplánujeme a domluvíme detaily. Vše tak, aby byl váš zážitek 100% a nezapomenutelný.

Využijte formulář ke krátkému popisu, co vše byste si na akci představovali a nezapomeňte zanechat svůj kontakt. Ozveme se vám zpět co nejrychleji a domluvíme se na postupu. Doporučujeme akce plánovat s větším časovým předstihem kvůli volným kapacitám jak v hotelu, tak například ve vinařství. 

Těšíme se na vaši akci stejně jako vy a uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Tým Hotelu Tanzberg

Kontakt

Adresa

Husova 8/331, Mikulov, 69201

Telefon

+420 123 456 789

E-mail

info@hotel-tanzberg.cz

Sledujte nás

Facebook
Twitter