Restaurace Tanzberg se na krátký čas odmlčí a znovu se otevře nejpozději začátkem března 2024. Zkraje roku pro vás bude zkušený šéfkuchař se svým týmem chystat kompletně nové menu sestavené nejen z tradičních židovských jídel. My se už nemůžeme dočkat, jak vám budou chutnat jídla, která se v tomto domě jedla odnepaměti ve zbrusu novém, moderním pojetí, stále však s pokorou a úctou k tradici našich předků a k odkazu tohoto magického místa.


Restaurace Tanzberg

Při návštěvě Mikulova si vychutnejte všechny vaše smysly. Restaurace Tanzberg vás uchvátí kreativními pokrmy spojujícími tradici, moderní přístup k gastronomii a vášeň pro opravdové kuchařské řemeslo.

Sháníte ideální místo pro výjimečné chvíle ve vašem životě nebo dokonalé prostředí pro přivítání vašich zákazníků či obchodních partnerů? Rádi vám nabídneme možnost pronájmu restaurace nebo její části a zabezpečíme nezapomenutelný servis pro vaše hosty. 


"V kuchyni restaurace Tanzberg nevaříme jen jídlo, vaříme příběhy, které se rozplývají na talířích a tvoří nepřebernou symfonii chutí. Každý pokrm je pro nás uměleckým dílem, kde se tradice, vášeň a kreativita setkávají v nevídaném tanečku našich chuťových pohárek. Vaříme s láskou, protože každá lžíce by měla být malým dobrodružstvím pro vaše smysly. Vítejte u stolu, kde se rodí gastronomické pohádky."

Vlastimil Nekl - šéfkuchař

Naše restaurace

Stálé menu

Hlavní chody, jako masové guláše a pečené kuře s bylinkovým máslem, vás provedou nostalgickým vkusem do kulinářské minulosti. Užijte si chutě plné osvědčených a vynikajících receptur. 

Nápojový lístek

Začněte svou degustaci s naším výběrem tradičních aperitivů, jako jsou klasické koktejly nebo domácí ovocné sirupy. Náš sortimentu zahrnuje širokou škálu kvalitních vín, lokálních piv i unikátních destilátů.

Vinný lístek

Objevte špičková vína z regionu a okouzlete své chuťové buňky výběrem z naší kurace tradičních odrůd a lahodných sklizní.


Kontakt do restaurace

Adresa

Husova 8/331, Mikulov, 69201

Telefon

+420 705 634 902

E-mail

restaurace@hotel-tanzberg.cz

provozni@hotel-tanzberg.cz