Boutique hotel Tanzberg v Mikulově hodnocení

Budeme Vás hýčkat!
NA NEJLEPŠÍ ADRESE V MIKULOVĚ!

Pokračovat

Nabídka práce

7.03.2023 (13:46)

Do našich provozoven hledáme spolehlivé zaměstnance a brigádníky. Podívejte se na nabídku volných pracovních míst, a pokud vás některé z nich zaujme, ozvěte se!

U všech pozic nabízíme práci ve stabilních a profesionálních týmech, s osobním přístupem a férovým finančním ohodnocením. Spolupracovat budete na špičkových gastronomických projektech se zavedenou značkou.

Jak se přihlásit? Stačí nám poslat kontakt a stručný životopis s uvedením odpovídající praxe (pokud je požadována) na mail recepce@hotel-tanzberg.cz. Bližší informace k jednotlivým pozicím vám poskytneme buď na uvedeném e-mailu, nebo na telefonním čísle 724 258 368.

 

Číšník / číšnice  // HPP // praxe podmínkou

Pokud máte smysl pro preciznost a věčně dobrou náladu, kterou umíte přenést na hosty, jste náš člověk! Do týmu Restaurace Marcela Ihnačáka hledáme spolehlivé číšníky nebo číšnice, kteří se budou starat o hosty přímo v restauraci.

Náš ideální zaměstnanec by měl mít alespoň základní zkušenosti z oblasti gastronomie, reprezentativní vzhled, spolehlivost a skvělou komunikaci.

 

Kuchař // HPP // praxe podmínkou

Hledáme zkušené kuchaře, kteří budou ve spolupráci s Marcelem Ihnačákem odpovědní za přípravu menu pro samotnou restauraci i za přípravu cateringu na nejrůznější typy akcí buď přímo v provozovně, nebo pro externí akce (svatby, firemní eventy atd.)

Jaký by měl náš uchazeč být? Kromě samostatnosti, odpovědnosti, spolehlivosti a důslednosti od uchazečů očekáváme odpovídající vzdělání a praxi na obdobné pozici.