Boutique hotel Tanzberg v Mikulově hodnocení

Budeme Vás hýčkat!
NA NEJLEPŠÍ ADRESE V MIKULOVĚ!

Pokračovat

Nabídka práce

14.03.2022 (13:46)

Do našich provozoven hledáme spolehlivé zaměstnance a brigádníky. Podívejte se na nabídku volných pracovních míst, a pokud vás některé z nich zaujme, ozvěte se!

U všech pozic nabízíme práci ve stabilních a profesionálních týmech, s osobním přístupem a férovým finančním ohodnocením. Spolupracovat budete na špičkových gastronomických projektech se zavedenou značkou.

Jak se přihlásit? Stačí nám poslat kontakt a stručný životopis s uvedením odpovídající praxe (pokud je požadována) na mail recepce@hotel-tanzberg.cz. Bližší informace k jednotlivým pozicím vám poskytneme buď na uvedeném e-mailu, nebo na telefonním čísle 724 258 368.

 

BOUTIQUE HOTEL TANZBERG

Výčepní – Pivnice Golem // HPP // praxe podmínkou

Pivnice Golem je vyhlášená nejlepším pivem v Mikulově a okolí. Jako výčepní budete mít na starost točení piva i přípravu dalších nápojů, které v pivnici nabízíme.

Budeme rádi, když s prací výčepního budete mít alespoň základní zkušenosti. Natočit náš ležák tak, aby se za ním hosté i z daleka pravidelně vraceli, vás rádi naučíme.

Nástup: možný okamžitě

Číšník / číšnice – Restaurace Marcela Ihnačáka // HPP // praxe podmínkou

Pokud máte smysl pro preciznost a věčně dobrou náladu, kterou umíte přenést na hosty, jste náš člověk! Do týmu Restaurace Marcela Ihnačáka hledáme spolehlivé číšníky nebo číšnice, kteří se budou starat o hosty přímo v restauraci.

Náš ideální zaměstnanec by měl mít alespoň základní zkušenosti z oblasti gastronomie, reprezentativní vzhled, spolehlivost a skvělou komunikaci.

MARCEL BISTRO – Food truck Marcela Ihnačáka

Kuchař – food truck // BRIGÁDA // i bez praxe, vhodné pro absolventy

Studying is a really interesting process, but sometimes it can be hard or boring. Especially if it concerns essays, papers and so on. That is why I prefer to use the best assignment writing ca.Edubirdie, which I've found in this article. It meets all my requirements on uniqueness, relevancy and quality of the provided texts.

Pro přípravu street foodových pokrmů hledáme spolehlivého a usměvavého kuchaře, který se postará o přípravu a prezentaci jednoduchých jídel na různých lokalitách v okolí Pálavy.

Práce je vhodná i pro absolventy středních škol se zaměřením na gastronomii. Praxe není podmínkou.

Jaký by měl náš uchazeč být? Spolehlivý, zručný, se smyslem pro preciznost. A ideálně i usměvavý – příprava jídel probíhá přímo před zákazníkem.

Obsluha – prodej jídla a pití // BRIGÁDA // i bez praxe

Na letní sezonu (od dubna do září) hledáme spolehlivé brigádníky, kteří budou v našich provozech v několika lokalitách na Mikulovsku a Břeclavsku zajišťovat prodej street foodových jídel a pití zákazníkům.

Jaký by měl náš uchazeč být? Poctivý, spolehlivý, komunikativní, s věčným úsměvem na rtech. Praxe není podmínkou, práce je vhodná i pro studenty nebo čerstvé absolventy.

Lokality: Dolní Dunajovice, Pavlov, Lednice

 

STRAVOVNA & BAR LEDNICE

Kuchař // HPP // praxe podmínkou

Do Stravovny Lednice hledáme zkušené kuchaře, kteří budou ve spolupráci s Marcelem Ihnačákem odpovědní za přípravu menu pro samotnou restauraci i za přípravu cateringu na nejrůznější typy akcí buď přímo v provozovně, nebo pro externí akce (svatby, firemní eventy atd.)

Jaký by měl náš uchazeč být? Kromě samostatnosti, odpovědnosti, spolehlivosti a důslednosti od uchazečů očekáváme odpovídající vzdělání a praxi na obdobné pozici.

Práce je vhodná i pro zaměstnance z větší vzdálenosti – v případě potřeby zajistíme ubytování.

Pomocná síla v kuchyni // HPP // i pro absolventy

Do Stravovny Lednice hledáme spolehlivého pracovníka na pozici pomocné síly v kuchyni. Společně s naším týmem kuchařů se budete podílet na přípravě pokrmů pro samotnou restauraci i za přípravu cateringu na nejrůznější typy akcí buď přímo v provozovně, nebo pro externí akce (svatby, firemní eventy atd.)

Jaký by měl náš uchazeč být? Spolehlivý, odpovědný, se smyslem pro preciznost. Od uchazeče očekáváme základní znalost práce v kuchyni nabytou buď formou praxe, nebo vzděláním v gastronomických oborech. Práce je vhodná i pro absolventy.

Provozní baru  // HPP // praxe podmínkou

Láká vás mít na starosti vlastní podnik, pracovat na tom, aby rostl, lidé jej rádi navštěvovali a skvěle se v něm bavili? Pak je tato práce pro vás stvořená. Provozní Baru Lednice zajišťuje kompletní provoz baru, vede tým jeho pracovníků, je odpovědný za program baru (hudba atd.), stará se o personální zajištění provozu a komunikaci s dodavateli.

Jaký by měl náš uchazeč být? Především zodpovědný člověk, s manažerskými zkušenostmi s vedením podobného typu podniku. Aktivní, hledající nové cesty, jak Bar Lednice posunout dál a dovést do něj další spokojené zákazníky, kteří se budou skvěle bavit.

Barman // BRIGÁDA // praxe výhodou

Do Baru Lednice hledáme usměvavého a spolehlivého barmana / barmanku. Budete mít na starosti celý bar, obsluhu zákazníků, přípravu nápojů a další běžné činnosti. Pracovní doba je v odpoledních a večerních hodinách – podle otevírací doby baru.

Jaký by měl náš uchazeč být? Spolehlivý, odpovědný, zkušenosti s přípravou drinků jsou vítány, nejsou ale podmínkou, schopné lidi rádi zaučíme.

ČÍŠNÍK // HPP i BRIGÁDA // praxe výhodou

Do Stravovny Lednice hledáme usměvavého a spolehlivého číšníka / číšnici. Budete mít na starosti obsluhu návštěvníků, přípravu nápojů a další činnosti.

Jaký by měl náš uchazeč být? Spolehlivý, odpovědný, zkušenosti s prací číšníka jsou vítány, nejsou ale podmínkou, schopné lidi rádi zaučíme.

UKLÍZEČKA

Pro pravidelný úklid provozoven v Lednici hledáme spolehlivého pracovníka se smyslem pro čistotu a detail. Odměna na základě provedeného úklidu – 500 Kč / úklid (cca 2-3 hod.)