Restaurant Marcela Ihnačáka


Restauraci pod vedením šéfkuchaře Marcela Ihnačáka najdete v Mikulově v prostorách Boutique Hotelu Tanzberg. Zrekonstruované prostory dýchají domácí atmosférou a nechybí ani koutek pro děti. WIFI je k dispozici.

Restaurace má otevřeno denně od 11:00 do 22:00 hodin.
Nabízí 45 míst k sezení v nekuřáckých prostorách restaurace, na venkovní zastřešené terase 25 míst a hotelový salonek má 30 míst. Je možné si zapůjčit židle pro děti.

Prostor pro klidný oběd či oslavu

V roce 2015 došlo k renovaci prostor restaurace, interiér dostal nový moderní vzhled doplněný o otevřenou vinotéku s nabídkou vín z mikroregionu Mikulovska. Osobitý vzhled dotváří do konceptu zapadající stylové doplňky umocněné mohutným krbem. Prostory restaurace jsou nekuřácké, mají dětský koutek, přebalovací pult a je možné zapůjčit dětské židle. Každý malý návštěvník dostane menší dárek. WiFi je k dispozici. Restaurace je připravená vyhovět potřebám každého návštěvníka.

Prostor restaurace má 45 míst a lze jej využít k rodinným oslavám, svatbám, setkání, firemním akcím a srazům apod. Mimo jiné – svatby kompletně zajišťujeme také včetně obřadu v blízké obřadní síni v Galerie Závodný.
K restauraci náleží venkovní bylinková terasa, která je ideální zvláště v horkých slunečných dnech. Terasa má 25 míst a je kuřácká.
Hotelový salonek slouží v době od 7:30 do 10:00 ke snídaním hotelových hostů, později lze využít také salonek k posezení u jídla nebo využít pro menší společnost do 30 osob.

Nabízíme speciality i tradiční židovskou kuchyni

Restauraci provozuje a vaří zde známý špičkový slovenský šéfkuchař, autor kuchařských knížek a kolega Jamie Olivera – Marcel Ihnačák – v České republice známý z reklamní kampaně nákupního řetězce. Jeho pojetí moderní kuchyně se zakládá na používání čerstvých lokálních a regionálních surovin a bylinek, některých přímo z vlastní zahrádky.

Na menu najdete speciality mezinárodní kuchyně, ale zejména výběr z tradičních židovských jídel, která odkazují na historii budovy hotelu Tanzberg. K jídlu doporučujeme ochutnat víno z našeho výběru vynikajících vín z mikroregionu Mikulovska a Pálavy. Kromě běžných alko- i nealko- nápojů vám barman může namíchat koktejl dle nabídky. Ochutnejte také některou příchuť domácí limonády.

Hotelová kuchyně nabízí pro vaše akce kompletní cateringové služby.

Zážitková gastronomie

Nabízíme vám neobyčejný zážitek v podobě zážitkové gastronomie. Můžete si dopřát naše speciální 3 nebo 5 chodové menu. Pro menší skupinu zájemců je možné také přichystat kurz vaření pod vedením našeho šéfkuchaře Marcela Ihnačáka.

Darujte vašim nejbližším dárkový poukaz na zážitkovou gastronomii v naší restauraci. Informace vám ráda sdělí hotelová recepční.

Věříme, že si díky naší gurmánské kuchyni i  krásnému prostředí  u nás užijete nezapomenutelné chvíle. Tým šéfkuchaře Marcela Ihnačáka se na vás těší v naší restauraci.


 

Šéfkuchař Marcel Ihnačák

narozen v roce 1978
majitel a šéfkuchař restaurace Marcel Ihnačák

 • pochází ze slovenského Popradu
 • jeho slibnou hokejovou kariéru přerušilo ve dvaceti letech zranění a on se tak mohl vydat na náhradní, ale šťastnou profesní cestu – stal se kuchařem
 • vařil v luxusní pražské restauraci Století – kromě jiného prezidentům a mnoha celebritám
 • hodně se naučil ve vyhlášené londýnské restauraci Pied-á-Terre ozdobené michelinskými hvězdami
 • působil také ve Fifteen u hvězdného Jamieho Oliviera
 • po návratu domů se usadil v jihomoravském Mikulově, kde od roku 2015 provozuje vlastní restauraci (Marcel Ihnačák Restaurant)
 • je tváří dlouhodobé reklamní kampaně jednoho z velkých obchodních řetězců
 • hlásí se k inspiraci italskou kuchyní, která je jeho nejoblíbenější
 • základem kvalitní kuchyně jsou pro něj čerstvé lokální suroviny, část z nich (zeleninu, bylinky) si dokonce sám pěstuje
 • má rád jednoduché, autentické recepty
 • je autorem dvou kuchařských publikací (Radost vařit a Zelenina, moje láska)

Nápojový a jídelní lístek

Zajímá-li vás, co nabízí naše vynikající kuchyně za dobroty, můžete se podívat na naše kompletní menu včetně nápojů a nabídky vín.

Nakoukněte nám pod pokličku: